| WAGO | Kontakt | WAGO | Kontakt

Kundeservice

Marianne Johanson
Salgskoordinator

Dir. tlf.: +45 44 35 77 71
marianne.johanson@wago.com

Helle Visholm
Salgskoordinator

Dir. tlf.: +45 44 35 77 72
helle.visholm@wago.com

Gitte Jensen
Office Manager

Dir. tlf.: +45 44 35 77 76
Mobil: +45 23 67 30 36
gitte.jensen@wago.com

Bjarne Smed Andersen
Salgschef

Dir. tlf.: +45 44 35 77 79
Mobil: +45 40 46 52 99
bjarne.andersen@wago.com

Ulrik Jensen
Salgsingeniør - Jylland Syd/Fyn

Mobil: +45 24 61 26 77
ulrik.jensen@wago.com

Johnny Laursen
Salgsingeniør - Jylland Nord
Interfacespecialist

Mobil: +45 26 24 64 13
johnny.laursen@wago.com

Ole Kristensen
Salgsingeniør
København/Sjælland

Mobil: +45 31 18 55 02
ole.kristensen@wago.com

Jesper Høybye
Projektingeniør - WINSTA®
Kbh/Sjælland

Mobil: +45 40 20 74 85
jesper.hoeybye@wago.com

Henrik Scharf
Projektingeniør - WINSTA®


Mobil: +45 30 66 93 63
henrik.scharf@wago.com

Wesley Kurann
Projektansvarlig, intern
WINSTA®

Dir. tlf.: +45 44 35 77 75
wesley.kurann@wago.com

Søren Jensen
Produktchef - automation

Dir. tlf.: +45 44 35 77 73
Mobil: +45 26 39 33 56
soeren.jensen@wago.com

Gustav Andersen
Applikationsintegrator
Industriautomation

Dir. tlf.: +45 44 35 77 85
gustav.andersen@wago.com

Ingolf Pennerup
Projektingeniør - bygningsautomation

Mobil: +45 21 34 18 79
ingolf.pennerup@wago.com

Hans Peter Bork
Projektingeniør - bygningsautomation intern

Dir. tlf.: +45 44 35 77 88
hans.peter.bork@wago.com

Trine Rasmussen
Marketingkoordinator


Dir. tlf.: +45 44 35 77 70
trine.rasmussen@wago.com

Carsten Bovin
General Manager - CEO

Dir. tlf.: +45 44 35 77 74
Mobil: +45 27 26 62 79
carsten.bovin@wago.com

WAGO Denmark A/S

Lejrvej 17
3500 Værløse

Tlf.: + 45 44 35 77 77

Kontakt os




Kundeservice

Kundeservice

Spørgsmål vedr. kundeservice, ordrer, levering el.lign.:

Tlf. 44 35 77 77
E-mail salg.dk@wago.com

Vores telefoner har åbent mandag-torsdag kl. 8.00-16.00, fredag kl. 8.00-15.30.




Teknisk support

Teknisk support

Tekniske spørgsmål eller andre forespørgsler:

Tlf. 44 35 77 77
E-mail: support.dk@wago.com

Du kan også kontakte vores engelsktalende kolleger på WAGO's hovedkontor i Tyskland:

Teknisk support
Tlf.: +49 571 887 555
E-mail: support@wago.com

    dk
    Dokumentet kunne ikke føjes til dine favoritter.
    Punktet er føjet til dine favoritter.
    Siden er føjet til dine favoritter.
    Digital Media was added to the bookmark list successfully.
    Dokumentet er føjet til dine favoritter.